Parador sklep

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się dystrybucją najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymogom nowoczesnych, wymagających klientów. Prowadzony przez nas punkt internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat oraz każdego dnia zyskuje coraz to lepsze opinie wśród kupujących. Funkcjonujemy w branży od 20 lat i ciągle się rozwijamy oferując perfekcyjne rozwiązania kultowe dzisiejszemu rynkowi.

Panele podłogowe – elegancja, naturalność oraz minimalizm w jednym

Konstruując sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – chcieliśmy dać naszym konsumentom to, czego nie odnajdą wśród konkurencyjnych firm. Liczne rekomendacje weryfikują, że ten zamiar został osiągnięty, co dla opisującej nas kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym rozróżniają się nasze panele?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w naszej profesjonalnej ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak zwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest specjalnymi, samozatrzaskowymi piórami. Nowa posadzka pojawia się błyskawicznie i nie wymagane są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep powstał z myślą o każdym kliencie, właśnie dlatego panele odnajdujące się w naszej klarownej szerokiej ofercie charakteryzują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Interesujący, modny design – nietuzinkowe wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym prawdziwe, naturalne drzewo! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie posadzek w czystości nie sprawia jakichkolwiek problemów!

•             Trwałość oraz odporność na defekty – na nasze panele udostępniana jest gwarancja producenta, to właśnie dzięki czemu zyskują Państwo pełne przekonanie, że kolejna podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długi czas!

 

Czeka na Ciebie skład profesjonalnych ekspedientów!

Nasza marka funkcjonuje w oparciu o jasną i sumienną politykę. Pośród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, którzy zawsze służą kontrahentom profesjonalną radą oraz pomocą w wyborze poprawnego modelu paneli. Nie polecamy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie mamy w swojej szerokiej ofercie. To fundament, na jakim od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Propozycja dla najbardziej wymagających

Wiemy, że wśród naszych konsumentów są również tacy, dla jakich panele to zdecydowanie za mało! Naturalnie dla nich posiadamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi warstwami lakieru ochronnego. Ich zestaw nie różni się od montażu paneli podłogowych. Podobnie jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w jakich na wymarzoną podłogę należy było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Dzisiaj nawet najogromniejszą powierzchnię można wykończyć w maksymalnie kilka dni. Wykwalifikowani fachowcy w szeregu przypadków potrzebują tylko paru godzin. To znacznie usprawnia proces remontu i przynosi szansę na ogromne oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z stworzonym przez nas pełnym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli nurtują Państwa jakiekolwiek zapytania czy też niepewności zachęcamy też do kontaktu a z rozkoszą na wszystkie odpowiemy!

Źródło: sklep z panelami firmy parador

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *