Kiedy zatrzaśniemy kluczyki w samochodzie

Codzienna pogoń za pracą oraz obowiązkamisprawia, że w szeregu przypadków zapominamy opowierzchownych sprawach. Spiesząc się popełniamybłędy, w szeregu przypadków są to niestety błędynadzwyczajkosztowne. Nie należy dalekowyszukiwać przykładów – wyimaginujmysobie, że spieszymy się na ważne biznesowe spotkanie. Wbiegamy do biura po zaświadczenia oraz wracamy do wozu.To kłopotliwe, ale przez przypadek nie zabraliśmy kluczyków,które pozostały na fotelu kierowcy.

Sytuacja wydaje się nieinwazyjna? Nic owiele bardziej błędnego – dużoinnowacyjnych aut posiada pobocznezabezpieczenia antykradzieżowe. Jeżeli nie zamkniemy samochodu,te po paru minutach samo uruchomi centralny zamek orazzatrzaśnie drzwi – z kluczykami w środku. Pozostajemy wnastępstwie tego z samochodemi kluczykami w środku – my tudzież stoimy na zewnątrzoraz pomału dostrzegamy, w jak kiepskiejsytuacji się znajdujemy. Nie ma problemu, gdy w pobliżuposiadamy zapasowe kluczyki – co jednakże wsytuacji, kiedy nie mamy zapasowego pilota czy też ten znajduje się setki kilometrów od nas? Jestwyłącznie jedno rozwiązanie – otwieranie aut gorzów.

Faktycznie, jest również innerozwiązanie, jakkolwiek tegoakurat nie polecamy. Jesteśmy w staniewybić szybę – w przypadku innowacyjnych aut nietylko narazimy się na dużekoszty, jednakteż obniżymy wartość auta (każda szyba ma swójnumer serii, jaki w wypadku odsprzedaży nieraz jest sprawdzany przezpotencjalnych kupujących – jeśli któraśz szyb pozostanie wymieniona, wzbudzi to od razu podejrzenia).Powracając do pogotowia ślusarskiego -ekspert potrafi otworzyć drzwisamochodu bez zastosowania młotka czy innych prymitywnychinstrumentów. Decydując się na samochodowego ślusarzamożemy liczyć na:

•             Prędkąoraz profesjonalną obsługę – takie pogotowiadocierają do Kontrahentów w kilka minut

•             Oszczędzamypieniądze – auto zostanie otwarte bez uszkodzeń szyby lubinnych elementów karoserii

•             Nieobniżamy wartości auta – zbita szyba potrafiefektywnie obniżyć wartość rynkową pojazdu.

 

Toteż gdy przydarzy się sytuacja,że zatrzaśniemy kluczyki w samochodzie – warto skorzystać z pomocy ekspertów, którzy przy użyciufachowego wyposażeniaprędko dostaną się do środkasamochodu. 


Sprawdź także: awaryjne otwieranie samochodów gorzów

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *