Fotobudka – Magic Mirror

Fotobudka to urządzenie, które cieszy się coraz większą popularnością w Polsce, województwo pomorskie nie będzie tutaj wyjątkiem. Nic w tym nie ma zaskakującego, przecież każde spotkanie towarzyskie staje się o wiele ciekawsze, kiedy jest ona na miejscu. Usługa spotykana jest na ślubach, wieczorach kawalerskich, eventach firmowych. Od niedawna znacznie częściej można ją spotkać również w wersji magic mirror, gwarantującej niecodzienne wrażenia. 

Sporym plusem fotobudki w tym wariancie jest jej wygląd. Użytkownicy podchodzą do otoczonego neonami lustra, przed którym wystarczy dobrze się ustawić, aby zrobić pamiątkowe fotografie. Lustro posiada dostatecznie dużą powierzchnie, przez co można z jego użyciem robić także zdjęcia grupowe. W czasie pozowania wszyscy uczestnicy widzą swe twarze w odbiciu lustra bardzo dokładnie, co gwarantuje uzyskanie najlepszego rezultatu. Jednak nie tylko zdjęcia zrobimy korzystając z magic mirror. Fotobudka w tej wersji ułatwia również kręcenie niedługich filmów i plików GIF. Poza tym, jeszcze przed wydrukiem nowe zdjęcie lub plik można udostępnić wszystkim kolegom na portalu społecznościowym!

Trójmiasto, szczególnie w mieście Gdańsk oraz Gdynia, pełne jest agencji, które proponują wynajem fotobudki na dowolne okazje. Z uwagi na rosnącą konkurencję opcja staje się coraz bardziej atrakcyjna cenowo. Magic mirror to idealne rozwiązanie na przyjęcie towarzyskie, które wymaga socjalizacji, jak przykładowo event firmowy. Stojąc wspólnie przed zwierciadłem, śmiejąc się i używając różnorodnych akcesoriów, uczestnicy na pewno się zintegrują. Niezapomniana przygoda gwarantowana! Magic Mirror lepiej niż zwykła budka odnajduje się na biesiadach weselnych. Żeby znaleźć właściwą firmę należy skorzystać z wyszukiwarki, pamiętając, aby ustawić jako rejon Trójmiasto. Najlepiej przejrzeć kilka ofert, mogą się między sobą różnić nie tylko ceną, ale też dodatkowymi opcjami. Warto zamawiać fotobudki z dużym wyprzedzeniem, gdyż są obecnie szalenie popularne.

Zobacz również: www.magicmirror-3city.pl

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *